Vals In Venice Ξενοδοχείο

  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

Το Vals In Venice Ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά στο Dorsoduro που είναι σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο.

Τα δωμάτια στο κατάλυμα είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός καθώς και παροχές καφέ και τσαγιού. Τα απαραίτητα για το μπάνιο περιλαμβάνουν μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για επιπλέον άνεση.

Το Bagatela απέχει 50 μέτρα από το Vals In Venice Ξενοδοχείο και προσφέρει αμερικανική κουζίνα.

Ο ξενώνας απέχει σχεδόν 600 μέτρα από την Παναγία dell'Orto και 1 χλμ. από χώρους διασκέδασης όπως το Μεγάλο Κανάλι. Το Θέατρο Goldoni βρίσκεται 20 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Η Μεγάλη Σχολή του Σαν Ρόκο βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόλις 1,1 χλμ. Το Vals In Venice Ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά στον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Venezia Santa Lucia, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vals In Venice Ξενοδοχείο
Corte Zappa Venice
Τιμή μόνο για κινητά

Corte Zappa Venice

8.5
Έξοχο 145 σχόλια
119 μ από το κατάλυμα
USD 94 USD 85
ανά νύχτα
Venice Rooms
Τιμή μόνο για κινητά

Venice Rooms

7.9
Καλό 148 σχόλια
181 μ από το κατάλυμα
USD 242 USD 218
ανά νύχτα
Casa Alimante
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Alimante

8.4
Πολύ καλό 400 σχόλια
187 μ από το κατάλυμα
USD 113 USD 102
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 19:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Vals In Venice Ξενοδοχείο;
      Το κέντρο της Βενετίας απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τo Vals In Venice Ξενοδοχείο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vals In Venice Ξενοδοχείο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο